browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zielona Szkoła

Posted by on 11 maja 2023

W dniach od 17 do 21 kwietnia, klasy II i III wraz z wychowawcami, przebywały na zdrowotno- edukacyjnym turnusie w Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju.

 24 godziny na dobę razem, to zupełnie nowe doświadczenie. W dodatku bez czujnego oka rodziców, gotowych zawsze ulżyć swoim pociechom w codziennych obowiązkach. Wszyscy stanęli na wysokości zadania, a chłopcy wręcz zaskoczyli wzorowym porządkiem w swoim pokoju. Czas szybko mijał na ciekawych zajęciach, zabawach, konkursach i spacerach. Uczniowie poznawali historię uzdrowiska, rymanowskie legendy i otaczającą przyrodę na edukacyjnych ścieżkach. Za pyszne posiłki mogli odwdzięczyć się, pełnionymi z ochotą, dyżurami na jadalni. Z bogatego w jod powietrza korzystali za darmo. Pogoda dopisała, humory też. Przemiła Pani Dyrektor i Wychowawcy z Zielonej Szkoły z żalem rozstawali się z tak aktywną i grzeczną grupą.

                                                                                                                                                 Renata Kuffner

                  Bogumiła Stojak

Comments are closed.