browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „BankoMat”

Posted by on 25 marca 2024

Już po raz czternasty uczniowie z naszej szkoły brali udział w konkursie matematycznym „Bankomat” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Iwli.
W tym roku rywalizacja odyła się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II – III oraz VII – VIII.
W pierwszej kategorii wiekowej 3 miejsce zdobył Paweł Borek, uczeń klasy 3. W starszej kategorii najlepszą zawodniczką z naszej szkoły była Klaudia Nowak, która zajęła ostatecznie 6 miejsce. Pozostali uczestnicy zasmakowali rywalizacji w tym konkursie i obiecali, że w przyszłym roku powalczą o miejsca na podium.
Wszyscy, którzy podjęli to wyzwanie, udowodnili, że potrafią przeprowadzać obliczenia pieniężne, korzystać z bankomatu i konta internetowego, wypełniać formularze obowiązujące w banku, obliczać odsetki od środków finansowych zgromadzonych na lokatach i kontach osobistych.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy, aby wiedza matematyczna gromadzona przez następne lata okazała się dobrą inwestycją i przyniosła im w przyszłości wysokie zyski.

Comments are closed.