browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyjazd klasy VII do Krosna

Posted by on 8 października 2021

7 października klasa VII wybrała się do kina HELIOS na seans filmowy pt. ,,Lassie wróć“. Uczniowie obejrzeli piękną historię o przywiązaniu, miłości, przyjaźni i odpowiedzialności. Jest to najnowsza ekranizacja powieści Erica Knighta „Lassie wróć” w reżyserii Hanno Olderdissena. Znana od lat historia chłopca i jego wiernego psa została przeniesiona we współczesne czasy. Opowieść o najsłynniejszym psie na świecie dostarczyła siódmoklasistom wielu wzruszeń.

Po zakończeniu seansu uczniowie mogli poszaleć w Parku Trampolin, gdzie skorzystali z szeregu atrakcji, m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Wszyscy z radością skakali na różne sposoby. Uśmiechnięci i pełni pozytywnych wrażeń wrócili do domu. Pobyt w Parku Trampolin okazał się świetną zabawą i nauką.

„Chcemy pojechać tam jeszcze raz”...

Galeria

Comments are closed.