browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

WIGILIA 2014

Posted by on 22 grudnia 2014

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, czas miłości, radości i pojednania.

19 grudzień 2014 był ostatnim dniem w szkole przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, dniem w którym zapanował niezwykle świąteczny nastrój.

Tradycyjnie uczniowie wraz z wychowawcami zorganizowali w salach klasowe wigilie, łamali się opłatkiem, składali sobie życzenia i śpiewali kolędy.

O godzinie 12:00 cała społeczność szkolna oraz zaproszeni gości zgromadzili się na korytarzu, by uczestniczyć w przygotowanym przez uczniów montażu bożonarodzeniowym. Nie zabrakło ciepłych i płynących z serca świątecznych życzeń. Narrację przeplatały kolędy i pastorałki w wykonaniu uczennic III klasy gimnazjum. Występujący uczniowie stworzyli na szkolnej scenie świąteczny nastrój pełen życzliwości, miłości i zrozumienia.

Spotkanie zakończyło chóralne wykonanie pastorałki „Szczęśliwych dni”.

Po uroczystej bożonarodzeniowej akademii nauczycielom i gościom zostały wręczone kartki z życzeniami własnoręcznie wykonanymi przez uczniów.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim zgromadzonym  rodzinnych, ciepłych i radosnych świąt i zaprosiła grono pedagogiczne, obsługę szkolną i gości na spotkanie wigilijne here.

Comments are closed.