browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS…

Posted by on 20 października 2015

     Dnia 20 października 2015 roku do grona uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Jasionce zostali oficjalnie przyjęci uczniowie klasy pierwszej.
Po odśpiewaniu hymnu narodowego pani dyrektor przywitała zebranych gości, a szczególnie serdeczne słowa skierowała do uczniów klasy I. Pierwszoklasiści ubrani galowo, pięknie recytowali wierszyki i śpiewali piosenki o szkole, bezpieczeństwie i dobrym zachowaniu. Po „zdanym egzaminie” stwierdzono, że wszystkie dzieci z klasy I są gotowe zostać uczniami i z wielką chęcią i zapałem podejmą obowiązki szkolne.
W obecności swoich rodziców, nauczycieli oraz całej społeczności uczniowskiej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie.
Aktu pasowania każdego dziecka dokonała pani dyrektor. Na zakończenie pani wychowawczyni wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia. Dzieci otrzymały także legitymacje szkolne, książeczki SKO z symbolicznym wkładem, prezenciki od Banku Spółdzielczego, upominki przygotowane przez rodziców oraz od uczniów klasy III gimnazjum. Po uroczystości była również chwila na pamiątkowe zdjęcia.

Comments are closed.