browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Gminna Liga Sportowa – TENIS STOŁOWY

Posted by on 2 grudnia 2022

Rywalizacja w zawodach Gminnej Ligi Sportowej nabrała tempa i jesteśmy już po kilku turniejach w różnych dyscyplinach.

01.12.2022 r. w Łękach Dukielskich, nasi uczniowie i uczennice rywalizowali drużynowo w tenisie stołowy (kategoria klas VI – VIII). W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły naszej gminy oprócz uczniów z Głojsc. Szkołę Podstawową w Jasionce reprezentowali: Torba Wojciech i Drozd Michał oraz Miśkowiec Lena i Ziębka Gabriela. Chłopcy wygrali swoje rozgrywki grupowe i w meczu o pierwsze miejsce ulegli uczniom z Dukli, zajmując ostatecznie wysokie II miejsce i dopisali 7 punktów do klasyfikacji ogólnej. Natomiast dziewczęta po rozgrywkach grupowych były drugie gdyż musiały uznać wyższość niekwestionowanych faworytek całego turnieju, czyli zawodniczek z Łęk Dukielskich. W bardzo zaciętym i wyrównanym meczu o trzecie miejsce, którego stawką było m.in. 6 punktów do klasyfikacji ogólnej, nasze uczennice stanęły na wysokości zadania i pokonały dziewczęta ze szkoły w Iwli. Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, które przełożyło się na bardzo udany występ w zawodach i zdobycie pokaźnej ilości punktów do klasyfikacji ogólnej w Gminnej Lidze Sportowej.

Kolejność (TENIS STOŁOWY) wśród dziewcząt: 1. Łęki Dukielskie, 2. Dukla, 3. Jasionka, 4. Iwla, 5. Równe, 6. Wietrzno, 7. Tylawa.

Kolejność (TENIS STOŁOWY)  wśród chłopców: 1. Dukla, 2. Jasionka, 3. Iwla, 4. Łęki Dukielskie, 5. Tylawa 6. Wietrzno 7.Równe.

Klasyfikacja ogólna Gminnej Ligi Sportowej po siedmiu turniejach

  1. SP Dukla 49 punktów
  2. SP Iwla 45 punktów
  3. SP Łęki Dukielskie 45 punktów
  4. SP Jasionka 39 punktów
  5. SP Równe 26 punktów.
  6. SP Tylawa 21 punktów
  7. SP Wietrzno 17 punkty
  8. SP Głojsce 0 punktów

nauczyciel wf

K. Belczyk

Comments are closed.