You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

X Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrza Dukli

Posted by on 30 listopada 2021

W dniu 19.11.2021 zakończyła się rywalizacja szachistów w ramach cyklicznej Gminnej Ligii Szachowej o Puchar Burmistrza Dukli.

W ramach tych rozgrywek naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Klaudia Nowak kl VI i Emilia Nowak kl III oraz dwóch uczniów Przemysław Głód i Szymon Szczurek z kl III. Były to dzieci głównie z klas młodszych, a więc dopiero początkujący zawodnicy, którzy w takim turnieju stawiali ,,pierwsze kroki „.

Może dużych sukcesów nie osiągnęliśmy, ale na pewno zdobyliśmy pewne doświadczenie i motywację do dalszych ćwiczeń i szlifowania taktyki szachowej.

Na wyróżnienie zasługuje uczeń kl III Przemysław Głód, który w wyniku rozegranego turnieju zdobył V kategorię szachową i ostatecznie zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej grupy młodszej oraz Szymon Szczurek, który też uplasował się w pierwszej nagradzanej dziesiątce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy odwagi i determinacji, że zechcieli reprezentować naszą szkołę w tak prestiżowym turnieju i życzymy powodzenia na przyszłość.