browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wycieczka do Krempnej

Posted by on 5 października 2023

5 października 2023 r. uczniowie klasy I, II i III wzięli udział w wycieczce do Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego im. Jana Szafrańskiego w Krempnej. W ośrodku tym dzieci miały możliwość skorzystać z wielu atrakcji. Pierwszą z nich było zwiedzanie sali ekspozycyjnej, w której uczniowie zapoznali się z elementami przyrody (roślinność i zwierzęta) charakterystycznymi dla Magurskiego Parku Narodowego.

Kolejną atrakcją był udział w zajęciach poświęconych  orlikowi krzykliwemu, w czasie których dzieci rozwiązywały krzyżówki i quizy.

Kolejnym punktem wycieczki był spacer po Ogrodzie Dydaktycznym, gdzie dzieci poznały różnorodne drzewa (kora, liście) oraz rozpoznawały już im znane.

Finałem pobytu było ognisko, podczas którego dzieci piekły kiełbasę i jabłka. Podczas wycieczki dzieci poszerzyły swoją wiedzę przyrodniczą i świetnie się bawiły. 

Beata Stepek

Comments are closed.