browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

WIGILIA 2016

Posted by on 30 grudnia 2016

      ”Światłość w ciemności świeci”, pod takim mottem, w wyjątkowo świątecznej i miłej atmosferze, 22 grudnia, w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, tradycyjnie odbyła się w naszej szkole  uroczysta WIGILIA.

 Już od rana słychać było śpiew kolęd i pastorałek. W pięknie udekorowanych klasach, przy przystrojonych choinkach, wychowawcy wraz ze swoimi wychowankami przeżywali klasowe wigilie, łamali się opłatkiem, składali życzenie i spożywali świąteczne potrawy.

Następnie cała społeczność szkolna, rodzice i zaproszeni goście zgromadzili się na szkolnym korytarzu, by podziwiać przygotowane przez naszych uczniów piękne Jasełka, przedstawiające prawdziwy sens cudu Narodzenia Pana Jezusa.

Ogromne zaangażowanie i praca młodych aktorów i wokalistów nagrodzone zostało gromkimi brawami publiczności. Po części artystycznej pani dyrektor podziękowała występującym za przygotowanie inscenizacji oraz złożyła  wszystkim świąteczno – noworoczne życzenia. Zaprosiła nauczycieli, rodziców i przybyłych gości na spotkanie opłatkowe. Do życzeń dołączył się również proboszcz parafii, katecheta.

Ten niezwykły i ciepły dzień był pełen radości, uroku i wzruszeń, a te magiczne chwile niech towarzyszą wszystkim przez cały rok.

Wesołych i spokojnych świąt!

Comments are closed.