browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY

Posted by on 3 czerwca 2024

W dniu 29.04.2024 w naszej szkole odbył się konkurs geograficzny dla uczniów klas 5-8. Do rywalizacji stanęło siedmiu uczniów i jedna uczennica – Ania Piróg z kl 5.

W tym roku uczestnicy musieli wykazać się znajomością wyglądu flag państw Europy i Azji nazw stolic oraz zlokalizowaniem tych państw na mapie konturowej.

Uczniowie rewelacyjnie poradzili sobie z tym trudnym zadaniem. Najlepiej wypadł uczeń kl 6 Kacper Szczurek, który wykonał zadania bezbłędnie, uzyskując maksymalną ilość punktów tj.60. Na drugim miejscu uplasował się uczeń kl 7 Wojciech Torba popełniając tylko jeden błąd i uzyskał 59 ptk. Również dobry wynik uzyskał Filip Niziołek 57 ptk . i zajął miejsce III.

Na wyróżnienie zasłużył jeszcze uczeń kl 6 Grzegorz Wołtosz, zdobywając 56 pkt.

Reszta uczestników wypadła nieco gorzej ale też popisali się dużą wiedzą, uzyskując dobre wyniki.

Wszystkim uczniom biorący udział w konkursie serdecznie gratulujemy odwagi oraz wykazanymi się wiadomościami i umiejętnościami .Mamy nadzieję, że zapoczątkowany w tym roku szkolnym konkurs będzie kontynuowany w przyszłych latach i będzie na tak wysokim poziomie jak w obecnym roku.

Organizatorzy

Małgorzata Kowalewska

Ewa Rędowicz

Comments are closed.