browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Razem na Święta

Posted by on 3 stycznia 2023

W ramach akcji Razem na Święta uczniowie odwiedzili uczestników zajęć w Domu Seniora w Dukli, składając im  życzenia świąteczne i wręczając okolicznościowe upominki, które wcześniej wykonali. Równolegle z akcją Nie o  SMS- ie, tylko o kartce pamiętaj podarowali seniorom wykonane własnoręcznie kartki z życzeniami.

Od  wzruszonych Pań seniorek uczniowie otrzymali w dowód wdzięczności wykonane przez nie pamiątki – Mikołajki – które dodały blasku świątecznym dekoracjom w klasach.

W ramach akcji uczniowie również odwiedzili samotnych mieszkańców wioski składając życzenia i upominki świąteczne – pierniczki, które samodzielnie upiekli i udekorowali. Słodkim prezentom towarzyszyła samodzielnie wykonana kartka okolicznościowa (w ramach corocznej akcji Nie o  SMS – ie, tylko o kartce  pamiętaj).

W ramach corocznej akcji zachęcamy uczniów do podejmowania inicjatyw z zakresu wolontariatu, m. in.: pomocy osobom starszym w przedświątecznych zakupach i porządkach, przygotowania świątecznych upominków i kartek z życzeniami dla seniorów.

Justyna Jabłecka-Mrozek

Comments are closed.