browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

„RAZEM NA ŚWIĘTA”

Posted by on 21 grudnia 2020

W tym roku uczniowie naszej szkoły z radością włączyli się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej – „Razem na Święta” – w ramach działań związanych z wolontariatem.

Celem tej pięknej inicjatywy jest zarówno zachęcanie uczniów do niesienia pomocy, jak i budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, tegoroczna edycja akcji miała nieco odmienny charakter – nie odwiedzaliśmy mieszkańców wsi w domach.

W ramach akcji uczniowie przygotowali upominki świąteczne z życzeniami i przekazali je mieszkańcom. Małe prezenty dostarczyły wiele radości i wzruszeń nie tylko obdarowanym, ale również wychowankom naszej szkoły, przygotowującym upominki.

Okres przedświąteczny to czas, w którym okazywanie serca i pamięci drugiemu człowiekowi jest szczególnie ważne. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób pomóc.

Comments are closed.