browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pożegnanie uczniów klasy 8

Posted by on 28 czerwca 2023

„Coś się kończy coś zaczyna,

pewne chwile wracają bezpowrotnie.”

W dniu 22.06.23 r. o godz.13:00 odbyła się uroczysta akademia z okazji pożegnania ósmoklasistów. W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice uczniów, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście.

Akademię rozpoczęła uczennica klasy 8, witając serdecznie wszystkich zebranych. Następnie przekazała głos panu burmistrzowi Andrzejowi Bytnarowi, który wręczył „Nagrodę burmistrza dla najlepszego ucznia” – Zuzannie Nowak.

W dalszej części przemówienie wygłosiła pani dyrektor. Następnie pani wychowawczyni przedstawiła kronikę najważniejszych wydarzeń z życia absolwentów, począwszy od klasy IV do VIII  oraz sukcesy, jakie osiągnęli uczniowie w przeciągu pięciu ostatnich lat nauki w naszej szkole.

Część oficjalna obejmowała również rozdanie nagród i dyplomów wyróżniającym się uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom. Potem odbyła się część artystyczna, w której uczniowie klasy 8 podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud wychowania, poświęcenie i wsparcie.

Na zakończenie uroczystości wystąpili uczniowie klasy VII i w sposób zabawny pożegnali absolwentów, i wręczyli im pamiątkowe upominki.

Po akademii był czas na wspólny poczęstunek dla rodziców, nauczycieli, uczniów oraz spontanicznie zorganizowaną, krótką dyskotekę uczniów klasy VII i VIII.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej edukacji.

Dorota Lenkiewicz

GALERIA

https://mega.nz/folder/YolACL5A#37LzERGM1gX5qMgKkxz-QQ

Comments are closed.