browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Otwarcie ŁĄCZNIKA między szkołą a halą sportową

Posted by on 3 stycznia 2023

Uczniowie naszej szkoły otrzymali piękny prezent noworoczny – kosztował on 282 242,93 zł.

Od wielu lat marzeniem uczniów Szkoły Podstawowej w Jasionce była sala gimnastyczna, którą oficjalnie otwarto po feriach zimowych, w poniedziałek 12 lutego 2018 roku.

Wraz z Nowym Rokiem, 2 stycznia 2023 roku spełniło się kolejne marzenie – została oddana do użytku dobudowana część, czyli łącznik pomiędzy budynkiem szkoły a halą sportową.

Tradycyjnym zwyczajem, przecięcia wstęgi dokonali pani dyrektor Ewa Piróg, nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Belczyk i uczniowie naszej szkoły.

Trzeba podkreślić, że nie jest to zwykły łącznik, zwykły korytarz, tam znajduje się nowa szatnia dla uczniów klas IV-VIII z metalowymi szafkami, służącymi uczniom do przechowywania ubrań, obuwia oraz innych przedmiotów związanych z przebywaniem na terenie szkoły.

Bardzo się cieszymy z tego przedsięwzięcia, ponieważ uczniowie nie będą musieli wychodzić z budynku szkoły, udając się na lekcje wychowania fizycznego. Najgorzej było w okresie jesienno-zimowym, kiedy w Jasionce silne wiatry i zawieruchy dają znać o sobie ze zdwojoną siłą.

Dorota Lenkiewicz

Comments are closed.