browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Noc w szkole pełna niespodzianek

Posted by on 18 maja 2022

Dnia 13 maja (piątek) uczniowie klasy 6 nocowali w budynku szkoły. Spotkali się o godzinie 19.30. Pierwszym zadaniem było przygotowanie holu do nocowania, w tym celu przynieśli materace z sali gimnastycznej i rozłożyli na korytarzu, na tych materacach pojawiły się śpiwory i koce oraz poduszki. Następnie o godzinie 20:00 przyjechały zamówione pizze.

Następnym punktem nocowania była projekcja filmów. Po oglądnięciu filmów i zjedzeniu pizzy uczniowie udali się do holu do swoich „łóżek”. Po zgaszeniu światła rozmowom nie było końca. „Najwytrwalsi” zasnęli dopiero około 6:00 w sobotę. Po przespaniu bitej godziny przez najwytrwalszych o 7:00 nadeszła „upragniona” pobudka.  

Po przebudzeniu i wykonaniu porannej toalety nastąpiło sprzątanie i porządkowanie miejsc, w których jeszcze niedawno spędzaliśmy miło czas. Około godziny 8:00 wszyscy opuścili szkołę i udali się do domów.

Atmosfera która towarzyszyła tej imprezie, pozwoliła nawiązać bliższe relacje rówieśnicze, a spanie w szkole było miłym i ciekawym wydarzeniem dla Diany, Karola, Kariny, Mileny, Klaudii, Jakuba, Ali, Zuzi, Krystiana, Nikoli i Kuby.

Comments are closed.