browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Posted by on 9 września 2018

„Wiedzę możemy zdobywać od innych,

        ale mądrości musimy nauczyć się sami”

                                                   Adam Mickiewicz

        Te słowa wieszcza narodowego stanowiły motto tegorocznej akademii inaugurującej kolejny, nowy rok szkolny.

      Uroczystość rozpoczęła się mszą św. o godz. 8:00, a następnie wszyscy udali się do budynku szkoły. Tradycyjnie, w tym szczególnym dniu, odśpiewaliśmy hymn państwowy. Następnie uczniowie przedstawili  część artystyczną, w której nie zapomniano o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Radosną atmosferę powitania się ze szkołą dopełniły układy taneczne, piosenki
i wiersze przygotowane przez uczniów klasy czwartej i piątej.

Później zabrała głos nowa pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Jasionce, która  serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych na uroczystości. Szczególnie gorące słowa powitania skierowała w stronę uczniów, rodziców oraz grona pedagogicznego. Poinformowała o sprawach organizacyjnych szkoły i zapoznała uczniów z ich wychowawcami.

W dalszej części swego przemówienia zwróciła się do uczniów, którym życzyła przyjemności i satysfakcji ze zdobywania wiedzy, rodzicom zadowolenia z sukcesów swoich pociech, a nauczycielom wielu ciekawych pomysłów.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!!!

Comments are closed.