browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Gminny Konkurs Ekologiczny i wycieczka do Soliny

Posted by on 23 czerwca 2023

2 czerwca 2023 odbył się XIV Gminny Konkurs Ekologiczny. Organizatorem tegorocznej edycji był Urząd Miejski  w Dukli i Szkoła Podstawowa w Głojscach we współpracy z Zespołem Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie i Nadleśnictwem Dukla.

Konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV-VI i VII-VIII. Do konkursu przystąpiły wszystkie szkoły z terenu gminy Dukla.

Wyniki konkursu:

Kategoria IV-VI

II miejsce Mateusz Szczurek

Kategoria VII-VIII

I miejsce Lena Miśkowiec

III miejsce Magdalena Jastrzębska

Cała drużyna z Jasionki zdobyła I miejsce. Gratulujemy! Zwycięzcy otrzymali cenne upominki. Dla wszystkich uczestników konkursu zorganizowano  wycieczkę do Soliny, w ramach której był: przejazd kolejką gondolową nad zaporą wodną w Solinie, podziwianie krajobrazu Bieszczad, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych oraz obiad.  Nad grupą czuwał przewodnik, który swoimi opowieściami uatrakcyjnił wyjazd. Organizatorom i sponsorom serdecznie dziękujemy za cenne nagrody i zorganizowanie niezapomnianej wycieczki.

Danuta Patlewicz

GALERIA

Comments are closed.