browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Posted by on 2 października 2014

Dnia 01.10.2014 w Dukli odbyły się zawody w biegach przełajowych na stopniu gminnym. Z naszej szkoły wystartowało czternastu uczniów. Zawody były podzielone na kategorie wiekowe. W każdej kategorii 5 najlepszych zawodników przechodziło do szczebla powiatowego.

Bardzo dobrze spisali się na zawodach uczniowie naszej szkoły. W kategorii wiekowej 2004-2005 w biegu na dystansie 500m pierwsze miejsce zajął Emil Szuba, a trzecie Konrad Głód.

W grupie dziewczynek trzecie miejsce zajęła Gabriela Goleń.

W kategorii wiekowej 2002 – 2003 w biegu na dystansie 1000m po imponującym biegu pierwsze miejsce wywalczył Rafał Głód, a drugi na mecie był Tomasz Murdzek.

Szóste miejsce przypadło Szymonowi Uliaszowi. Pomimo iż to miejsce nie dawało teoretycznie możliwości wystąpienia w powiatowych biegach przełajowych; po konsultacjach z pozostałymi nauczycielami wychowania fizycznego oraz osobami odpowiedzialnymi za organizację zawodów Szymon mógł wystąpić na szczeblu powiatowym. Wynikało to z tego, iż z powodu niezrozumienia przez ucznia, w której kategorii ma wystąpić wystartował wśród uczniów starszych na dłuższym dystansie.

Wśród dziewcząt (rocznik 2001) w biegu na dystansie 1000m piąte miejsce uzyskała Wiktoria Głód, tym samym zapewniając sobie awans do zawodów na szczeblu powiatowym.

Zdjęcia z zawodów znajdują się w dziale Kategorie ->foto

Comments are closed.