browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Posted by on 25 października 2018

      Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela jest świętem wszystkich pracowników szkoły. Obchodzony każdego roku 14 października –  Dzień Nauczyciela jest wyjątkowym dniem w szkołach i przedszkolach w całej Polsce.

      W tym roku święto wypadło w niedzielę, więc nasza szkoła świętowała dopiero w poniedziałek, 15 października. I  właśnie z tej okazji cała społeczność szkolna, a także zaproszeni goście – emerytowani pracownicy szkoły spotkali  się na uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów z klasy I i II, którzy poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Nie zabrakło też recytacji okolicznościowych wierszy, układów tanecznych i słodkich łakoci.

Na zakończenie akademii samorząd uczniowski złożył serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i na ręce pani dyrektor przekazał piękny bukiet kwiatów.

      Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego pani dyrektor, życząc jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela. Kończąc przemówienie, pani dyrektor zaprosiła całe grono pedagogiczne i zaproszonych gości na poczęstunek.

Comments are closed.