browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Dziecka

Posted by on 14 czerwca 2023

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. W naszej szkole było wiele atrakcji.

W przedszkolu – od samego rana dużo się działo! Najpierw były eksperymenty ?? i podróż do świata zmysłów z trenerką sensoplastyki panią Eweliną Głód, potem odwiedziła nas pani Karolina i zrobiła wszystkim dzieciom piękne tatuaże ??? Specjalnie dla przedszkolaków przyjechali strażacy ?, którzy opowiedzieli nam o swojej pracy, pozwolili wejść do wozu strażackiego, a na koniec zrobili prysznic niektórym zmęczonym upałem dzieciom ☀️☀️☀️ Były też pyszności od mamy Neli i poczęstunek od pana radnego B. Karkoszki oraz Rady Rodziców – za które BARDZO dziękujemy ❤️ Wielkie podziękowania raz jeszcze dla p. Eweliny, p. Karoliny oraz dla Strażaków z OSP z Jasionki za pomoc w zorganizowaniu atrakcji dla dzieci ???

Uczniowie klas I, II i III rozpoczęli świętowanie od zabaw ruchowych i tańców. Następnie udali się wraz z wychowawczyniami na spacer po okolicy, a później na lody. Na koniec wzięli udział w rozgrywkach sportowych. Uśmiechom nie było końca.

Klasa IV i VIII udała się na wycieczkę pieszą na Górę Cergowską w celu zwiedzenia wieży widokowej, promocji walorów przyrodniczych Beskidu Niskiego, upowszechniania turystyki pieszej jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

Klasa V i VI spotkali się na wspólnym grillu, z kolei uczniowie z klasy VII udali się pieszo do Dukli, gdzie wspięli się na wzgórze Hyczki i ze znajdującego się tam punktu widokowego podziwiali piękną panoramę dukielszczyzny. W programie wycieczki był także czas na lody i regenerujący posiłek w restauracji.

Uwieńczeniem imprezy wszystkich dzieci były słodkie upominki dla uczniów, ufundowane przez Radę Rodziców i pana radnego Bogusława Karkoszkę, którym serdecznie dziękujemy.

Wszystkie dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.

wychowawcy „0”-8

Comments are closed.