You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

VI Memoriał im. Andrzeja Bąka w narciarstwie alpejskim

Posted by on 13 lutego 2017

Już po raz szósty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Memoriale im. Andrzeja Bąka w narciarstwie alpejskim, który odbył się 08.02. 2017r. na stoku Chyrowa Ski. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Tomasz Murdzek zajął II miejsce a Piotr Zima III miejsce. Obaj wystartowali w tej samej kategorii wiekowej. Paweł Kowalewski zajął IV miejsce, gdyż do III miejsca zabrakło mu zaledwie 0,6sekundy.

Bartłomiej Bogacz uplasował się na VIII  pozycji a Konrad Szczurek znalazł się na IX miejscu w swojej kategorii wiekowej. Podkreślić należy, iż wszystkich zawodników biorących udział w rywalizacji było ponad osiemdziesięciu. Zawodnicy, którzy stanęli na podium zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami oraz medalami. Wszystkim uczniom biorącym udział w zmaganiach narciarskich serdecznie gratulujemy życzymy dalszych sukcesów na stokach.