browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Dukli i znów sukces naszych Gimnazjalistów

Posted by on 15 listopada 2016

14.11.2016 r. na strzelnicy Zespołu Szkół nr 2 w Dukli odbyły się zawody strzeleckie dla uczniów szkół gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Dukli. W zawodach brały udział dwie drużyny z naszej szkoły: drużyna chłopców w składzie  Patryk Szczurek, Patryk Mroczka  i Kamil Michalczyk, która zajęła I miejsce, zdobywając 118 punktów, wyprzedzając gimnazjum z Równego  i Dukli, i drużyna dziewcząt w składzie Magdalena Sikora, Daria Mroczka i Karolina Misiak, która zajęła III miejsce, zdobywając 109 punktów.

W klasyfikacji indywidualnej bardzo dobrze  spisała się Daria Mroczka, zajmując I miejsce z 46 punktami i był to najlepszy wynik zawodów. Wśród chłopców III miejsce zajął Patryk Szczurek, zdobywając 43 punkty, a przegrywając tylko o jeden punkt z drugim  i pierwszym zawodnikiem. Uczniowie zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami, medalami i nagrodami. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.